Adventní dílny

Ve čtvrtek, dne 25.11., jsme se všichni v naší ZŠ a MŠ Trstěnice ponořili do akce: ADVENTNÍ DÍLNY 2021. Děti mateřské školky, žáci I. a II. stupně pečlivě vybírali, co je jejich srdcím blízké, kde stráví svoji uměleckou chvilku či jaký výrobek je zahřeje na duši. Žáci si na zvolených ´´stanovištích´´ sami vyzkoušeli výrobu či zdobení okrasných baněk, andělíčků, svícínků nebo tradiční vánoční zábavu - lití olova. Věříme, že si všichni žáci odnesli především pěknou vzpomínku, zážitek a možná i malinký dárek pro své nejbližší. Vždyť i ten obyčejný úsměv, vděčnost a pohoda, v tento adventní čas, nestojí svět a neměli bychom na to zapomínat… Na závěr patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci a zajištění této předvánoční akce.