Dopravní soutěž

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ ZŠ Trstěnice 2022

Dne 8. června 2022 proběhla na naší škole oblíbená dopravní soutěž. Žáci 4. – 8. ročníku postupně plnili tyto 2 disciplíny: 1) část teoretická – písemný test 20 otázek o silničním provozu + 2) část praktická – jízda na kole, kde bylo úkolem co nejpreciznější a zároveň nejrychlejší zdolání celkem 7 překážek. Devátý ročník vypomohl s organizací soutěže, za což jim patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ, stejně tak jako našemu ochotnému panu školníkovi. VELKÝ DÍK zaslouží i naše vždy ochotné paní asistentky a dámy ze školní jídelny. Z kategorií 4.+5. a 6.-8. ročník jsme pak ocenili vždy nejlepší závodníky – dívky a chlapci. Zaslouženou odměnou pak byla malá sladkost za jejich příkladné a poctivé sportovní nasazení.

Věříme, že se našim žákům čas strávený pohybem líbil a užili si příjemný soutěžní den.

vyhodnocení jednotlivých kategorií:

4. - 5. ročník   DÍVKY

1. místo: Varvara Harbaruk, výsledné skóre: 1:44

2. místo: Sofia Švarcová, výsledné skóre: 1:54

3.-4. místo: Eliška Kuchtová, Zora Sodomková: výsledné skóre: 2:03

4. - 5. ročník   CHLAPCI

1. místo: Michal Šindelář, výsledné skóre: 1:38

2. místo: Jonáš Cacek, výsledné skóre: 1:39

3. místo: Michal Tobek, výsledné skóre: 1:41

6. – 8. ročník  DÍVKY

1. - 2. místo: Eliška Rosendorfová, Jana Stejskalová, výsledné skóre: 1:45

3. – 4. místo: Natálie Mrázková, Štěpánka Češková: výsledné skóre: 1:55

6. – 8. ročník  CHLAPCI

1. místo: Tadeáš Karlík, výsledné skóre: 1:13

2. místo: David Soudek, výsledné skóre: 1:17

3. místo: Jakub Holec, výsledné skóre: 1:26

Fotogalerie