Bambini Cup 2022

Dne 24. 6. 2022 vyrazili vybraní druháci a třeťáci, naši stateční fotbaloví válečníci, dobít zlatý putovní pohár na tradiční turnaj v nedalekém Dolním Újezdě. Z počátku naši chlapci naháněli svými výsledky soupeřům hrůzu a turnaj jsme rozjeli s velkou chutí a odhodláním. V konkurenci základních škol: Dolní Újezd, Budislav, Čistá, Morašice, Vidlatá Seč, Osík a naše ZŠ TRSTĚNICE jsme si vedli více než dobře a obsadili jsme nakonec velmi krásné a cenné 2. místo. V kolektivním sportu platí známé rčení:,, Když se daří týmu, ukáže se i síla jednotlivců´´. Tak tomu bylo i v našem skvělém kolektivu… Pořadatelem turnaje byli oceněni nejlepší hráč týmu: Dominik Částek a nejkvalitnější gólman celého turnaje: Josef Hubinka. Všem chlapcům patří VELKÝ DÍK, UZNÁNÍ a PODĚKOVÁNÍ za jejich příkladné a úspěšné reprezentování školy. I přes některé prohry a slzičky vždy kluci dokázali zvednout hlavu, podat soupeři ruce, popřát si štěstí a úspěch. A o to přeci nejen ve sportu, ale i v běžném životě jde… Na závěr se sluší a patří poděkovat organizátorovi celého turnaje: p. starostovi obce Dolní Újezd, p. řediteli ZŠ a MŠ Dolní Újezd a Fotbalové školičce p. V. Brůny Chobotnička, kteří pro všechny fotbalové talenty připravili nádherné sportovní dopoledne. DĚKUJEME a TĚŠÍME SE na BRZKOU SHLEDANOU.