Závěr školního roku 2019-2020 proběhl 30.6.2020 předáním vysvědčení žákům v jednotlivých třídách. Pouze žáci 9. ročníku absolvovali slavnostní předání vysvědčení spojené s vyřazením těchto žáků co by absolventů v areálu za školou v přítomnosti zaměstnanců školy a jejich bývalých učitelů. Součástí akce bylo také  vyhlášení nejlepší žákyně školy - je jí Vendulka Siglová. Ocenění si zasloužila nejen za výborné studijní výsledky v průběhu celé školní docházky, ale také za svůj svědomitý přístup k plnění školních povinností, reprezentaci školy v různých soutěžích, ochotu, pomoc spolužákům a nejen jim, ale i ostatním, kteří něco potřebovali. Na fotografie se můžete podívat zde. Všem žákům přejeme krásné prázdniny a těšíme se na Vás zase 1. září 2020.