Informace k platbě stravného za měsíc prosinec 2020

Peníze za obědy za měsíc prosinec 2020 v případě, že nemáte zřízen souhlas s inkasem, zasílejte  od 4.1.2021 do 8.1.2021 na účet školní jídelny 280800706/0300. Do kolonky zpráva pro příjemce pište jméno a příjmení dítěte. V případě dotazů volejte na tel 605169373 - p. Jana Siglová. Informace o konkrétní částce naleznete zde.

Jana Siglová, vedoucí ŠJ

Prezenční výuka ve škole: 1.- 3. ročník

Distanční výuka doma: 4. – 9. ročník
Školní družina funguje pro 1.-3. ročník
Školní jídelna funguje ve zvláštním režimu, žákům 4. - 9.r. budou obědy automaticky odhlášeny, kdo má zájem o odebírání oběda, musí si oběd přihlásit u vedoucí ŠJ

rozvrh on-line výuky I.st.

Třídní učitelka Vl

úterý

středa

Mgr. Kadidlová Aj

čtvrtek

Třídní učitelka Pd

pátek

Třídní učitelka Vl

úterý

Mgr. Kadidlová Aj

středa

Třídní učitelka Pd

čtvrtek

pátek

Třídní učitelka Čj

rozvrh on-line výuky II.st.

žlutě vyznačené předměty – výuka on-line v aplikaci teams, předměty s označením* jsou zařazeny místo jiného předmětu, který je v tuto dobu zařazen při prezenční výuce

na předměty, které nejsou označeny žlutě, bude zasílána samostná práce přiměřeného rozsahu učiteli těchto předmětů rovněž přes aplikaci teams a s uvedením, do kdy má být práce odevzdána

6.roč

Inf

Inf

7.roč

Rv

*D

*Aj

8.roč

Pvd

BFChp

Pč

9.roč

Pvd

BFChp

*M

Pč

*Z

Ov

Provoz základních škol podle MŠMT:

● Je povolena osobní přítomnost:
• dětí zařazených do přípravné třídy základní školy,
• žáků 1. a 2. ročníků základních škol,
• žáků vyšších ročníků prvního stupně základních škol za předpokladu, že jsou ve školním roce 2020/2021 zařazeni do třídy společně se žáky 1. nebo 2. ročníku (tzv. malotřídní škola),
• žáků škol zřízených při zařízeních pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy, a
• žáků škol zřízených při zdravotnických zařízeních.

● Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.

● Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

● Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají). Doporučuje se organizovat příchod a odchod a pohyb žáků ve škole tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky z různých tříd.

● Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

● Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

● Za podmínky zachování homogenity skupiny je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy nebo školského zařízení.

● Doporučuje se během dne zařadit pobyt žáků na čerstvém vzduchu podle možností školy.

● Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny a školního klubu pro prezenčně vzdělávané žáky.

● Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

18.12. 20

Vážení a milí sponzoři,

ještě jednou děkujeme za Vaše finanční dary, za které jsme pořídily pomůcky do výtvarné výchovy (tavící pistole, sušáky na výkresy), do pracovních činností určené na montáž a demontáž (stavebnice lego, skříňku s různými kostkami), do matematiky (stavebnice na skládání geometrických těles a tvarů), do českého jazyka a prvouky (Albi knihy s tužkou).

Díky Vám můžeme odměnit děti za práci během distanční výuky a udělat jim radost pod stromečkem.

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví. Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce Vám a Vašim blízkým přejí

Mgr. Lada Jiroutová, Mgr. Jana Holcová

ZŠ a MŠ Trstěnice