Informace k platbě stravného za měsíc říjen 2020

Peníze za obědy za měsíc říjen 2020 v případě, že nemáte zřízen souhlas s inkasem, zasílejte  od 4.11.2020 do 11.10.2020 na účet školní jídelny 280800706/0300. Do kolonky zpráva pro příjemce pište jméno a příjmení dítěte. V případě dotazů volejte na tel 605169373 - p. Jana Siglová. Informace o konkrétní částce naleznete zde.

Jana Siglová, vedoucí ŠJ

Vážení rodiče,
v návaznosti na uzavření škol jsme připraveni poskytnout péči žákům ve věku od 6 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci:

- bezpečnostních sborů
-obecní policie
- poskytovatelů zdravotnických služeb
- orgánů ochrany veřejného zdraví
- zaměstnanci v sociálních službách
- sociální pracovníci zařazení na k výkonu sociální práce na úřadech
- příslušníky ozbrojených sil
- pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky naší školy či školského zařízení.

Pokyn ředitelky školy k výuce od 14.10.2020

V návaznosti na usnesení vlády s účinností od 14. října do 2.11.2020 platí následující:

• Pro mateřské školy se stávající režim nemění.
  • 1. a 2. stupně základních škol se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.
  • školních družin se zakazuje pobyt žáků ve školní družině.
  • Ve dnech 26. a 27. října 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků základních škol na vzdělávání – na tyto dny jsou stanoveny dny volna.
  • Školní stravování – školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Žáci mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat. Je tedy možné, aby žáci konzumovali jídlo v prostorách jídelny. Školní jídelna musí dodržovat povinnosti stanovené usnesením vlády č. 2 pro provozovny stravovacích služeb (rozestupy, počet osob u jednoho stolu…).

Všichni žáci 1. a 2. stupně mají obědy do 1. listopadu 2020 odhlášené. Odebírání obědů v době od 14.10.2020 je třeba nahlásit vedoucí ŠJ Janě Siglové. Obědy je možné vyzvednout do obědníků v čase od 12.30 do 13.00 h. nebo sníst v tuto dobu přímo ve ŠJ.

29. – 30. října 2020 podzimní prázdniny – školní stravování není poskytováno.

Rozvrh hodin pro žáky 1.st.

Distanční výuka na 1 st. bude probíhat dle pokynů třídních učitelů ve stejném režimu jako v jarním období. Žáci budou dostávat 2 x týdně zadanou práci (v neděli večer s termínem odevzdání do středy a ve středu s termínem odevzdání do soboty). K tomu budou třídními učitelkami organizovány on-line hodiny v aplikaci Teams - četnost a čas určí třídní učitelka po dohodě s rodiči, tak aby byly respektovány možnosti žáků připojit se.

Rozvrh hodin pro žáky 2.st.

žlutě vyznačené předměty – výuka on-line v aplikaci teams, předměty s označením* jsou zařazeny místo jiného předmětu, který je v tuto dobu zařazen při prezenční výuce

na předměty, které nejsou označeny žlutě, bude zasílána samostná práce přiměřeného rozsahu učiteli těchto předmětů rovněž přes aplikaci teams a s uvedením, do kdy má být práce odevzdána

6.roč

Inf