Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že dosud není jasné, jak bude nastaven provoz ČR od pondělí 1. března 2021, chci Vám oznámit, že pokud budou školy uzavřeny, pak 1. stupeň bude pracovat podle níže uvedeného rozvrhu. U žáků 2. stupně se nic nemění. Současně připomínám, že patříme mezi školy, které poskytují nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 10 let. viz. článek Poskytování nezbytné péče o děti, tzn. děti rodičů vybraných profesí mohou navštěvovat školu.

Třídní učitelka Čj, M

Konzultace s třídní učitelkou

Třídní učitelka Čj, M

Mgr. Jiroutová Prv

Třídní učitelka Čj/M

7.50 h

8.45 h

Třídní učitelka M

Mgr. Kadidlová Aj (10.45 h)

Mgr. Jiroutová Prv

Třídní učitelka Vl

Třídní učitelka Pd

Třídní učitelka Vl

Třídní učitelka Pd

Mgr. Teplý

Vážení rodiče,
oznamujeme Vám, že v případě že dojde od 1.3.2021 k uzavření mateřských a základních škol, patříme mezi školy, které poskytují nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou:
-     zaměstnanci bezpečnostních sborů,
-     zaměstnanci obecní policie,
-     zaměstnanci poskytovatelů zdravotních služeb,
-     zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
-     zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
-     sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
-     sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona
č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů,
-     zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
-     zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení,
-     zaměstnanci Finanční správy České republiky,
-     příslušníky ozbrojených sil,
-     zaměstnanci Ministerstva vnitra, kteří vyřizují agendu pobytu cizinců,
-     pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení,
-     pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky mateřské školy,
-     pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky základní, střední školy a školského zařízení pro děti a žáky uvedené v § 16 odst. 9 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,
-     zaměstnanci školských zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy,
-     zaměstnanci zařízení školního stravování,
-     zaměstnanci České pošty, s. p.

Pokud patříte mezi tyto zaměstnance a máte zájem o umístění Vašeho dítěte ve škole, prosím kontaktujte ředitelku školy S. Kubešovou na tel. čísle 605073621.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření čj. MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

Všem osobám se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je
▪ respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95),
▪ zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC,
které brání šíření kapének:

▪ ve všech vnitřních prostorech staveb (tj. i ve škole nebo školském zařízení),
▪ na všech ostatních veřejně přístupných místech v zastavěném území obce, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry.

Do dne 28. února 2021 do 23:59 hod. lze místo výše uvedených ochranných prostředků dýchacích cest používat i jiné ochranné prostředky dýchacích cest, které brání šíření kapének.

Více informací zde.

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 22. února 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

Informace k platbě stravného za měsíc leden 2021

Peníze za obědy za měsíc leden 2021 v případě, že nemáte zřízen souhlas s inkasem, zasílejte  od 5.2.2021 do 11.2.2021 na účet školní jídelny 280800706/0300. Do kolonky zpráva pro příjemce pište jméno a příjmení dítěte. V případě dotazů volejte na tel 605169373 - p. Jana Siglová. Informace o konkrétní částce naleznete zde.

Jana Siglová, vedoucí ŠJ