Vážení rodiče,

dne 25.9.2020 ředitelské volno na naší škole nebude. Chceme využít každého dne, kdy děti do školy chodit mohou. Výuka proběhne v plném rozsahu.

Simona Kubešová, ředitelka školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 18. 9. 2020

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo opatřením ze dne 17. 9. 2020 o povinnosti nošení roušek pro žáky 2. stupně základních škol s účinností od 18. 9. Žáci musí mít rouškou zakryté dýchací cesty po celou dobu pobytu ve škole s výjimkou tělesné výchovy, zpěvu při hudební výchově, svačiny, oběda a dodržování pitného režimu. Povinnost nošení roušky platí při vyučování i pro pedagogické pracovníky.

Děkujeme za pochopení, spolupráci i vzájemnou ohleduplnost.

Vážení rodiče,

v souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v blízkém okolí bude od 9.9.2020 umožněn žákům vstup do budovy školy pouze s rouškou či jinou ochranou dýchacích cest. Roušku budou žáci nosit ve společných prostorách. Ve třídě si ji mohou sundat (výjimku tvoří skupinová práce). Vybavte své děti alespoň 2 rouškami a igelitovým sáčkem k jejich ukládání. Zároveň žádám všechny rodiče, aby nevstupovali do budovy školy. S učiteli komunikujte prostřednictvím telefonu či mailu. Naší snahou je ochránit zdraví všech zúčastněných, proto prosím o respektování a dodržování nastavených pravidel.

Simona Kubešová, ředitelka školy

Vážení rodiče,

zahájení školního roku proběhne v úterý 1.9.2020 v 8.00 h. v případě příznivého počasí ve venkovním areálu za školou pro všechny žáky. Po společném zahájení se žáci odeberou do tříd s třídními učiteli. Rodičům či jiným doprovázejícím osobám nebude vstup do budovy školy umožněn, výjimku tvoří rodiče žáků 1. ročníku. Ti si u vchodu do budovy vydezinfikují ruce a nasadí roušku. V případě hodně nepříznivého počasí (déšť) proběhne pouze zahájení ve třídách s třídními učiteli. Žáci budou potřebovat psací potřeby a přezůvky. V úterý si mohou nahlásit obědy na další dny. Ve středu budou probíhat třídnické práce, žáci 1. - 4. r. pojedou v 9.20 h na plavecký výcvik. Pro ostatní žáky bude výuka končit v 11.30 h. Ve čtvrtek budou dokončeny třídnické práce, výuka na 1. st. bude do 11.30 h., na 2. st. do 12.25 h.  V pátek se žáci začnou učit dle rozvrhu.

Třídní učitelé:

1. ročník - Mgr. Lada Jiroutová,
2. + 3. ročník - Mgr. Jana Holcová,
4. + 5. ročník - Mgr. Šárka Dufková
6. ročník - Mgr. Jan Chadima
7. ročník – Nikola Ondráčková
8. ročník - Mgr. Markéta Hronová
9. ročník - Mgr. Silvia Vislocká

Přeji Vám krásný zbytek prázdnin.

Mgr. Simona Kubešová, ředitelka školy

Pokyny k organizaci plaveckého výcviku

Plavecký výcvik pro žáky 1. – 4.r. začíná ve středu 2.9.2020. Další termíny jsou  9.9., 16.9.,23.9.,7.10., 14.10., 21.10., 4.11., 11.11., 18.11.2020.  První dvě vyuč. hodiny se budou žáci učit. Odjezd od školy proběhne v 9.20 h, odjezd od plaveckého bazénu v 11.55 h, čas výuky 10.00 h - 11.35 h. Žáci v autobuse budou mít nasazenu roušku, kterou si přinesou v igelitovém sáčku pro bezpečné uložení. S sebou plavky, ručník, mýdlo, pití + lehkou svačinu, dívky gumičku na stažení vlasů. Během trvání plaveckého výcviku kontrolujte u dětí možný výskyt vší. V případě výskytu vší, molusek, oparů a dalších infekčních onemocnění se žáci plavecké výuky nemohou účastnit.