Milí žáci, vážení rodiče,

připomínám možnost zapůjčení školních zařízení (notebook, tablet) na základě smlouvy o výpůjčce v případě, že Vás zradí vlastní technika. Ve škole máme několik zařízení, která Vám můžeme půjčit. Prioritou pro nás je účast všech žáků na on-line hodinách a distanční výuce. V případě zájmu volejte na tel.č. 605 073 621.

Simona Kubešová, ředitelka

Žáci naší základní školy každý rok na jaře uklízí odpadky ve svém okolí. Letošní rok vzhledem k mimořádné situaci úklid realizujeme trochu odlišnou formou. Zapojujeme se do celorepublikového projektu Ukliďme Česko. Projekt účastníky nejen motivuje, ale i zviditelní jejich odvedenou práci pro životní prostředí. Hlavním úklidovým dnem je sobota 27. března 2021. Žáci budou instruováni a informováni prostřednictvím aplikace MS Teams, jak jsou zvyklí. Účastnit se může kdokoliv, komu není životní prostředí lhostejné. Více informací o projektu Ukliďme Česko najdete pod tímto odkazem: https://www.uklidmecesko.cz/

Vážení rodiče,

v pondělí 22.3.2021 nepůjde ve škole v době od 9 do 13 h elektřina, tudíž nemůžeme zajistit ve škole teplo, světlo, wi-fi připojení. Z tohoto důvodu bude provoz  MŠ a ve skupině, poskytující nezbytnou péči dětem rodičů vybraných profesí, přerušen. Děkujeme za pochopení. On-line výuka bude probíhat v běžném režimu.

Simona Kubešová, ředitelka

Připojení se na elektronickou žákovskou knížku z mobilu a z PC a NTB

Na mobilu:  Stáhněte aplikaci bakaláři on line z google play  s ikonou modrou s bílým mnohoúhelníkem.

Po spuštění aplikace klepněte na najít školu a vyhledejte Trstěnice, klepněte na šipku vpravo, vyplňte uživatelské jméno a heslo, klepněte na uložit a přihlásit se. Při příštím spuštění aplikace se již zobrazí zadaný účet.

Na NTB a PC zadejte do vyhledávače adresu: https://zstrstenice.bakalari.cz/ , vyplňte jméno a heslo, které jste dostali od třídních učitelů.

Informace k platbě stravného za měsíc únor 2021

Peníze za obědy za měsíc leden 2021 v případě, že nemáte zřízen souhlas s inkasem, zasílejte  od 8.3.2021 do 12.3.2021 na účet školní jídelny 280800706/0300. Do kolonky zpráva pro příjemce pište jméno a příjmení dítěte. V případě dotazů volejte na tel 605169373 - p. Jana Siglová. Informace o konkrétní částce naleznete zde.

Jana Siglová, vedoucí ŠJ

««« | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... | »»»