27.08. 20Pokyny k zahájení školního roku

Vážení rodiče,

zahájení školního roku proběhne v úterý 1.9.2020 v 8.00 h. v případě příznivého počasí ve venkovním areálu za školou pro všechny žáky. Po společném zahájení se žáci odeberou do tříd s třídními učiteli. Rodičům či jiným doprovázejícím osobám nebude vstup do budovy školy umožněn, výjimku tvoří rodiče žáků 1. ročníku. Ti si u vchodu do budovy vydezinfikují ruce a nasadí roušku. V případě hodně nepříznivého počasí (déšť) proběhne pouze zahájení ve třídách s třídními učiteli. Žáci budou potřebovat psací potřeby a přezůvky. V úterý si mohou nahlásit obědy na další dny. Ve středu budou probíhat třídnické práce, žáci 1. - 4. r. pojedou v 9.20 h na plavecký výcvik. Pro ostatní žáky bude výuka končit v 11.30 h. Ve čtvrtek budou dokončeny třídnické práce, výuka na 1. st. bude do 11.30 h., na 2. st. do 12.25 h.  V pátek se žáci začnou učit dle rozvrhu.

Třídní učitelé:

1. ročník - Mgr. Lada Jiroutová,
2. + 3. ročník - Mgr. Jana Holcová,
4. + 5. ročník - Mgr. Šárka Dufková
6. ročník - Mgr. Jan Chadima
7. ročník – Nikola Ondráčková
8. ročník - Mgr. Markéta Hronová
9. ročník - Mgr. Silvia Vislocká 

Přeji Vám krásný zbytek prázdnin.

 

                                                          Mgr. Simona Kubešová, ředitelka školy

 
© 2022, www.zstrstenice.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid
TOPlist