08.09. 20zpřísněná opatření

Vážení rodiče,

v souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v blízkém okolí bude od 9.9.2020 umožněn žákům vstup do budovy školy pouze s rouškou či jinou ochranou dýchacích cest. Roušku budou žáci nosit ve společných prostorách. Ve třídě si ji mohou sundat (výjimku tvoří skupinová práce). Vybavte své děti alespoň 2 rouškami a igelitovým sáčkem k jejich ukládání. Zároveň žádám všechny rodiče, aby nevstupovali do budovy školy. S učiteli komunikujte prostřednictvím telefonu či mailu. Naší snahou je ochránit zdraví všech zúčastněných, proto prosím o respektování a dodržování nastavených pravidel.

                                                                                    Simona Kubešová, ředitelka školy

 
© 2022, www.zstrstenice.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid
TOPlist