Ve  čt.  3.11. v 16. hod. schůzka v mateřské škole s dětskou psycholožkou Mgr. Košňarovou Ivanou.

Téma: ŠKOLNÍ ZRALOST i JAK ŘEŠIT ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

Všechny srdečně zveme

V úterý 13. 9. 2016 začíná plavecký výcvik

v litomyšlském bazénu.

Odjezd od školy v 9:30 hod. (příchod dětí do MŠ v obvzklou dobu, tj. do 8:15).

S sebou děti potřebují: plavky

osušku

hřeben + děvčata vlasy do culíku!

kapesníky

pití a malinkatou mlsku, ovoce

(vracíme se na oběd)

igelitovou tašku, sáček na mokré plavky a osušku.

VŠE DO BATŮŽKU!

Jezdí se každé úterý a čtvrtek - do 13. 10. 2016

Je třeba zaplatit zálohu na autobus na plavání tj. 250 Kč.

Lekce plaveckého výcviku se platí až v polovině měsíce října, podle skutečně absolvovaných lekcí. (1 lekce 50 Kč).

Pokud chcete žádat u vaší zdravotní pojišťovny o příspěvek, můžeme vám vydat potvrzení o zaplacení

(po ukončení plaveckého výcviku)

««« | ... | 11 | 12 | »»»