18.03. 20Škola nanečisto

Třetí setkání příznivců „Školy nanečisto“ proběhlo odpoledne 5. 3. po Dnu otevřených dveří. Zaměřili jsme se na Rozvoj matematických představ. Vyzkoušeli jsme si, jak umíme počítat do 10, zda rozeznáme základní geometrické tvary, umíme se orientovat v prostoru, seřadit se podle velikosti apod. Děkuji všem zúčastněným za přízeň a podporu. Budeme se těšit u Zápisu do 1. ročníku!

Foto zde.

Druhé setkání Školy nanečisto probíhalo v 1. třídě s p. uč. Mgr. Ladou Jiroutovou. Tentokrát jsme se zaměřili na jazykovou, sluchovou a zrakovou přípravu na čtení a psaní. Společně jsme si zahráli několik her, trénovali paměť, čtení s porozuměním, převyprávěli a herecky ztvárnili pohádku O veliké řepě, kreslili pomocí říkanky. Účast předškoláků a jejich rodičů byla vysoká, což nás velmi těší. Příští setkání, které nese téma Rozvoj matematických představ, se uskuteční opět v 1. třídě ve čtvrtek 5. 3. Dovolujeme si připomenout, že v ten samý den dopoledne se můžete přijít podívat do školy a zúčastnit se vyučování (Den otevřených dveří). Foto zde.