Rosendorfová Eliška 6.r

Kučerová Barbora 9.r

Šplíchalová Eva 8.r

Valentine´s Day

Jak nejlépe oslavit Den sv. Valentýna? Ve škole, na hodině angličtiny, ideálně s rodilým mluvčím. Přesně tak to děláme my! Foto zde.

Penfriends from Uganda

Na konci října žáci 4.-9.třídy vytvořili několik dopisů v angličtině pro děti v Ugandě z organizace Orutindo Kids. Psali o sobě, o tom, co se ve škole děje, pokládali různé otázky. Poslali jsme i malé dárky, které se na vyučování určitě hodí. Nedávno k nám i navzdory velké dálce doputovali odpovědi, za které mockrát děkujeme. Foto zde.

Děti 2. a 3. třídy využily sněhové nadílky a v rámci tělesné výchovy šly ven na kopec vyzkoušet své sáňky, boby a lopaty. Když to moc nejezdilo, pustily se do stavění iglú, koulovaček a jiných sněhových radovánek. Sice byly trochu promrzlé, zmáčené, ale spokojené, užily si spolu spoustu legrace.

Fotogalerie z akce zde:

V úterý 6. 12. 2016 v odpoledních hodinách při pracovních činnostech žáci 8. a 9. třídy trénovali na soutěž Gastrohrátky, které se zúčastní v pondělí 12. 12. 2016 ve Fabrice ve Svitavách. Velice kreativně ozdobili perníčky a ve dvou skupinách si připravili bramborový salát dle svých chutí. Obojí se jim moc povedlo.

Fotogalerie zde

««« | 1 | 2 | »»»