23.04. 21volby do školské rady

Dne 23.4. 2021 zahajujeme volbu člena Školské rady Základní školy a mateřské školy Trstěnice, okres Svitavy za zákonné zástupce žáků. Volba je tajná a proběhne následovně:

Každý zákonný zástupce žáků má jeden hlas bez ohledu na počet svých dětí, které dochází do ZŠ Trstěnice.

Na hlasovacím lístku jsou uvedeni navržení kandidáti, kteří byli vybráni zákonnými zástupci žáků do školské rady a ti, kteří mají sami zájem pracovat ve školské radě.

Hlasovací lístek si můžete vyzvednout ve škole u hlavního vchodu nebo vytisknout  zde (děti, které nastoupí příští týden do prezenční výuky, lístek dostanou ve škole).

Vámi vybraného kandidáta označte křížkem v okénku před jménem.

Označit můžete pouze jednoho kandidáta, jinak je hlasovací lístek neplatný.

Vyplněný hlasovací lístek odevzdáte u hlavního vchodu ZŠ a MŠ Trstěnice do poštovní schránky nebo pošlete zpět po dítěti.

Volba bude ukončena 7. 5. 2021.

Později odevzdané hlasovací lístky budou považovány za neplatné.