KARNEVAL ALOHA ANEB VÍTEJTE NA HAVAJI

DSC_0029

V sobotu 2 .3. 2024 jsme se sešli na Havaji. Vrchní Havajanka Milena Kovářová nás provedla v rytmu hula hula celým programem. Místní Havajance nafotografovala Kateřina Šefrnová. Fotky naleznete zde: https://eu.zonerama.com/PRACOVNI6/Album/11154059?secret=ucacn3vIq03o7J69TWY3Cw26e

V úvodu nás přivítal tancem Maui a tanečnice v podobě pedagogického sboru na známou píseň z pohádky Odvážná Vaiana. Po profesionálním předtančení si zábavu užily také děti, pro které byla připravena promenáda v maskách na jim známé písničky. Jelikož všechny masky byly úžasné, každá byla vítěznou a děti se tak mohly radovat z havajského náhrdelníku.

Za velké podpory Mauiho si každý malý havajanec ulovil rybku, shodil totem, vylovil poklad ve formě škeble s kouzelnou perlou. Naučili jsme se tanec hula hula, a tak se z nás pro jeden den stali praví havajanci.

Děti dostaly krásné dary, měly možnost ochutnat dobroty z místního baru.

Všichni jsme si to moc užili a věřím, že nás vzpomínky na tento den budou hřát ještě hodně dlouho.

Mahalo všem, kteří nám dokázali přiblížit tento exotický svět.

Slunce v duši!
Aloha!