MAŠKARNÍ PLES

DSC_0639

Měli jsme se setkat večer 2. 3. 2024 na Havaji, proto se nás potkalo pár roztančených hula hula tanečnic, ale napadlo by Vás, že na Havaji potkáte kosmonauty z NASA, Yetiiho nebo Bohy, kteří si vyjeli na návštěvu z jejich rodného Olympu? Ano, toto vše jest v Trstěnické Havaj párty možné! A nejen to! Dostavila se i jedna maskulinní Sněhurka, již doprovázelo ne sedm, ale hned dvakrát tolik trpaslíků. Všichni tito jedinci i s Turbo Mopy protančili ples. Jedlo se, pilo a také fotilo. Fotky naleznete na tomto odkaze: https://eu.zonerama.com/PRACOVNI6/Album/11154442?secret=63O1or0Ccx1aOI3K89WY9CkbV

K poslechu a tanci hrála skvělá kapela Radek Klusoň & KDO MÁ ČAS. Někteří jedinci měli po protančené a probdělé noci to štěstí, že vyhráli v ,,hazardní“ hře zvané TOMBOLA a odnesli si hodnotné ceny. Tímto ještě jednou děkujeme sponzorům a výhercům gratulujeme.

Poděkování patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na tom, aby se ples vydařil a v neposlední řadě účastníkům akce, kteří přinesli své úsměvy a dobrou náladu a ples si náramně užili.

Aloha!