Dravci Seiferos

21

Dne 21.3.2024 se hřiště za školou zaplnilo přírodními šampióny mezi ptáky. Kdo že tam byl? No přeci dravci! Ukázali se nám ve své přirozené podobě, mohli jsme sledovat jejich let ale nejen to! Také jsme byli svědky lovu. Dokonce jsme měli to štěstí, že jsme v přímém přenosu mohli vidět, jak orlice snesla vajíčko! Jsme plni zážitků a děkujeme sokolníkům za jejich ukázku a užitečnou práci. 

Co o programu řekly děti?: ,,Nejvíce se mi líbil sup". ,,Byl tam sup Maruška". ,,Mně se líbil orel Tonda, protože se jmenoval jako já". ,,Mně se líbilo, jak paní učitelka v klidu šla a najednou kolem ní proletěl sokol". ,,Mně se líbila malinká sovička". ,,Mě zaujal krkavec". ,,Nejlepší bylo, jak orlice snesla vajíčko"!

Všechny fotky ke stažení zde: https://eu.zonerama.com/PRACOVNI6/Album/11220526?secret=iDBuU4pj3xg26aFKcEp7U2Ay3