Zápis do 1. třídy

28

Ve čtvrtek 11.4. 2024 se uskutečnil na naší škole zápis dětí do 1. třídy. Děti se slétly do naší školy jako pilné včeličky do úlu a vše mohlo začít. Po úvodních slovech paní ředitelky jsme si zazpívali a proletěli se po třídě jako včelky z kytky na kytku. A pak už jsme se pustili se do práce. Děti během zápisu ukázaly, že jsou moc šikovné, samostatné a připravené na vstup do školy. Kdo nebyl zrovna u paní učitelky ve třídě, trávil čas čekáním na připravených stanovištích. Vyráběl si včelku z papíru, krmil pylovými knedlíčky malá včelí mláďata a skládal obrázek včelky z rozstříhaných kousků. Všichni na závěr nalepili svou včeličku do společného úlu. Tento obraz na nás počká do září a bude zdobit naši 1.třídu. Odměna byla sladká. Bzučení utichlo a zůstal jen příjemný společný zážitek a těšení se na další setkání. Pilné včeličky se opět potkají v září i s včelí královnou- paní učitelkou a pustí se spolu do velkého díla. Přejeme jim mnoho zdaru!