Zahájení školního roku 2023-2024

Vážení rodiče,

prázdniny jsou u konce a já věřím, že jste spolu se svými dětmi strávili příjemné léto, načerpali jste spoustu sil a nyní se můžeme pustit do společné práce.

V pondělí 4. září 2023 děti nastupují do školy, s sebou si přinesou přezůvky a psací potřeby. V 7.50 h půjdou na chvilku do svých tříd a odtud se spolu s třídními učiteli odeberou do tělocvičny, kde v 8.00 h proběhne společné zahájení. Po skončení této části se ještě chvíli zdrží ve třídě. Obdrží rozvrh hodin a informace o průběhu 1. týdne, nahlásí si obědy na další den a odcházejí domů.

5. září čekají všechny žáky třídnické hodiny a focení jednotlivých tříd (na školní web a dveře tříd) Ukončení výuky je plánováno pro 1. stupeň na 10:35 h a pro 2. stupeň na 11:30 hodin.

6. září budou první dvě hodiny ještě věnovány třídnickým pracím a od 3. vyučovací hodiny bude probíhat výuka, ve středu ještě bez odpoledního vyučování. Žáci 1.st. budou končit v 11.30 h a žáci 2. st. ve 12.25 h.

Od 7. září se budou učit podle připraveného rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Rozvrh hodin najdete v záložce Pro žáky v sekci ROZVRHY.

Školní družina bude v provozu  5.9. do 15.30 h, od 6.9. od 11.30 do 16.40 h.

Přeji všem šťastné vykročení a úspěšný školní rok.

Simona Kubešová, ředitelka školy