Školní výlet ZOO Lešná

IMG_20240613_120958

Dne 13. 6. 2024 se děti z druhé třídy spolu s dětmi z mateřské školy vydaly na dalekou cestu. Jelo se až do Zlína, cesta v autobuse byla dlouhá, ale děti ji zvládly skvěle! V ZOO se nám moc líbilo, viděli jsme spoustu zajímavých a krásných zvířat. Děti byly moc nadšené z krmení rejnoků, někteří odvážlivci si je hladili, někdo je dokonce i nakrmil a jiný je s obdivem sledoval. Putovali jsme Afrikou, Austrálií, Asií… Odnesli jsme si silné zážitky, především z ,,doprovodného programu" : ZACHRAŇ BOTU :)). Na závěr jsme si dali zmrzlinku, nakoupili si plyšáčky či jiné suvenýry, díky nimž jsme si odnesli ,,kus ZOO" s sebou do našich domovů, kde nám budou připomínat, jak krásný den jsme si společně užili. ♥
Odkaz k fotkám: 

https://eu.zonerama.com/PRACOVNI6/Album/11606691