Výlet do Častolovic s prvňáky

IMG_20240613_104526(1)

Ve čtvrtek 13.6. jsme s dětmi zažili krásný společný den! Autobus nás bezpečně zavezl do Častolovic, kde na nás čekala spousta skvělé zábavy. V zámeckém parku jsme si pohráli na lanovém hřišti a potom nás čekala prohlídka zámku. Kluky nejvíce zajímala výstroj rytířů a brnění. Děvčata zaujaly krásné róby a také dětský pokojíček s hračkami. Ten se líbil úplně všem. Po prohlídce zámku jsme posvačili svačinky, které nám připravily maminky:) a pak jsme se vrhli na nákupy. Zmrzlina, nanuky, cukrová vata, pohlednice, pamětní mince atd. Ale to nebylo vše! Čekal nás ještě nejočekávanější zážitek. Zvěřinec. To byl ráj! Dostali jsme krmení a mohli pak krmit vše, co bylo kolem. Lamy , koníky, poníky, ovečky, kozy… Kolem se rozléhal hlas pávů a mi se nemohli od zvířat vůbec odtrhnout. Poté jsme ještě prošli kolem obory s daňky a cestu skončili tam, kde jsme začali, na hřišti. Cesta zpět byla opět klidná. Jeli bychom hned zase!