karanténa 1. stupeň

Vážení rodiče,

v důsledku pozitivního antigenního testu jednoho žáka 1. stupně se bude na žáky 1., 2., 3. a 5. r. vztahovat v případě, že bude také PCR test tohoto žáka pozitivní, 5-denní karanténa. Počítá se ode dne posledního kontaktu (středa 12.1.). Karanténa skončí v pondělí 17.1. a v úterý 18.1. přijdou žáci do školy, kde se budou při příchodu testovat antigenním testem. PCR test pro ukončení karantény není nutný.

Pokud se informaci o pozitivním PCR testu žáka dozvíme až zítra, žáci přijdou do školy, ráno se otestují a výuka bude probíhat tak, že po celou dobu výuky budou mít nasazenou ochranu dýchacích cest a budou dodržována další režimová opatření. Pokud se informaci o pozitivním PCR testu dozvíme ještě v průběhu dnešního dne, pošlu Vám ihned zprávu a žáci zůstávají doma už od zítřka. Pak bude  zítra výuka probíhat podle tohoto rozvrhu:

 V případě nejasností se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem Simona Kubešová